Kanal Yönetimi

Satis gücünüzü mevcut müsterilerinizin siparislerini toplamak yerine yeni müsteriler kazanmaya odaklamayi düsünür müsünüz? Bayilerinizin "siparislerimizi internetten girelim" taleplerine ne diyorsunuz?

Göksel ÜÇER ile RedCode Röportaji

Netsis'in ürünlerini web platformuna tasimasi için planladigi projenin kod adidir. Bu proje ile yakin gelecekte tüm Netsis uygulamalari web üzerinden kolayca kullanilabilecek ve yer, mekan, zaman sinirlamalarindan bagimsiz halde kullanicilara hizmet edebilecektir.

ERP nedir?

ERP (Enterprise Resource Planning = Kurumsal Kaynak Planlamasi), kuruluslarin bütün is süreçlerinin entegrasyonunu içeren, yaptiklari isin bütününü yansitan ve kuruluslarin tüm bilesenlerinin(Satinalma, Üretim, Pazarlama, Planlama, Muhasebe ve Insan Kaynaklari gibi) bir bütün olarak görülmesini saglayan bir bilgi teknolojileri uygulamasidir.

Tahmine Dayali Üretim Bitiyor

Kurumsal Kaynak Planlamasi (ERP) çözümleri alaninda lider Türk markasi Netsis, MRP1,MRP2 çözümlerine ek olarak sanayinin ihtiyaç duydugu Ana Üretim Planlama, Ileri Üretim Planlayicisi ve Fabrika Bakim modüllerini gelistirdi.

2008, Netsis için

Geçtigimiz yili yüzde 30 büyümeyle kapatan Netsis, 3 bin yeni kurumu referanslari arasina katarak toplam 30 bin müsteri sayisina ulasti. "Inovasyon yili" olarak belirledigi 2008''de, "insan zekasina en yakin is yazilimi"ni kullanima sunacak olan Netsis, yurtdisi atagina da hiz vererek ihracatin cirodaki payini yüzde 15''e yükseltmeyi hedefliyor.

Asgari Geçim Indirimi

Bilindigi gibi 1/1/2008 itibariyle yürürlüge giren “Asgari Geçim Indirimi” uygulamasina iliskin düzenlemeleri, kullanicilara kolayliklar saglayacak pek çok yenilikle birlikte, @6 serisi ürünlerinin 4.0.10 sürümünde duyuruldu. Setin içerdigi tüm yeniliklere Yenilikler linkinden ulasilabilir.