Bir detaydan büyük kâr hedefleyen işletmeler için Netsis 7.0

Bir detaydan büyük kâr hedefleyen işletmeler için Netsis 7.0
"Yeter ki hayal et, sonra gerçekleştir” şeklinde gelişen teknolojilerin sınırsız çözümleri sayesinde, pazarda kazanmak için oynayan büyük ya da küçük işletmelerin ürün veya hizmet kalitesindeki fark hızla azalırken, müşteri beklentilerini daha çabuk tespit edip karşılayabilen işletmelerin performansları dikkat çekiyor. Böylelikle iş dünyasında rekabet üstünlüğü, en küçük detaylardan büyük farklar yaratanların lehine gelişiyor.  
Büyük çoğunluğu mühendis 200’e yakın çalışanımızın yanı sıra Ege, Celal Bayar, Orta Doğu Teknik üniversitelerinin iş birliğinde geliştirdiğimiz ve 2012 yılında 3,5 milyon dolar bütçe ayırdığımız ar-ge çalışmalarının ürünü Netsis 7.0 ile Orta Doğu – Doğu Avrupa  ülkelerinde bölge liderliğini hedefliyoruz. Sanayiden hizmete, perakendeden dağıtıma uzanan çeşitli sektörlerde uçtan uca çözüm sunan Netsis 7.0′ı  21 Ocak 2013’te kullanıma sunuyoruz.   Netsis 7.0’ın ar-ge sürecinde iş dünyasının sürekli değişen teknoloji ihtiyaçları ve farklı sektörlerde rekabet eden  müşterilerimizden gelen binlerce isteği  değerlendirdik, 1.500 isteğe yer verdik.    
Müşteriler ve tedarikçilerle duvarlar kalkıyor
Şirketlerin en temel üç bileşeni olan çalışanlar, müşteriler ve tedarikçiler arasındaki uzaklıkları ortadan kaldıran yeni Netsis 7.0, tüm bu tarafların tek bir sistem üzerinde ortak bir hedef doğrultusunda uyumla çalışmalarını sağlıyor. Şirketlerde ayrı ayrı kullanılan kurumsal kaynak planlama (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), insan kaynakları yönetimi (HR) ve kurumdan kuruma (B2B) e-ticaret uygulamalarını tamamen bütünleşik hale getiren Netsis 7.0, böylelikle bu süreçlerin entegrasyonu için fazladan çaba gösterilmesine gerek bırakmıyor.
Web ve Windows tabanlı çözümler için tek altyapı
Mevcut yatırımlarınızı da korumak amacıyla hem web, hem Windows tabanlı çözümlerinizin aynı altyapı üzerinde çalışmasına imkan tanıyacak şekilde tasarladığımız  Netsis 7.0,  40.000’e yakın Windows tabanlı  kullanıcımızı da altyapı değişikliği gerektirmeden yeni nesil uygulamalarla buluşturabilecek.
CRM, İK, B2B uygulamalarının ERP ile birlikte kullanımını mümkün kılan Netsis 7.0’ı daha da kullanıcı dostu hale getirmek için "Merkezi Kimlik Denetimi” ve "İş Akış Onay Sistemi” uygulamalarını geliştirdik. Buna göre herhangi bir uygulamada bir kez tanımlanan kullanıcı, yeniden şifre girmesine gerek kalmaksızın uygulamalar arasında geçiş yapabiliyor. Böylelikle yöneticilerinizin de sipariş, sevkiyat, üretim gibi farklı süreçlere ilişkin onaylarını farklı ara yüzlere giriş yapmadan verebilmelerini sağladık.
Nesis 7.0, malzeme planlama, çizelgeleme, makine bakım, maliyet muhasebesi, iş emri, sipariş ve şube bazlı geliştirmeler gibi yüksek deneyim gerektiren yeni özellikleri ve geliştirmeleri de beraberinde getirdi.
Bilgi İşlem ekipleriniz  kolaylıkla özelleştirebilecek
Kullanıcıların yanı sıra bilgi işlem ekiplerine de yenilikler getiren Netsis 7.0, web tabanlı özelleştirme ve kişiselleştirmelere olanak tanıyor. Çözüm üzerinde geliştirme yapmak isteyen kullanıcılarınız, mevcut  Netopenx  iş fonksiyonları dışında web teknolojilerinde yazılan gerekli iş fonksiyonlarından da yararlanabiliyorlar. Bu sayede örneğin şirketiniz tarafından geliştirilmiş mobil bir uygulamadan müşteri bilgilerini çekerek CRM sistemine otomatikman yeni müşteri kaydı olarak aktarabiliyorsunuz.
Netsis 7.0’a kazandırılan tüm yenilikleri incelemek için:
www.netsis.com.tr/repository/Netsis 7_0/netsis-7 0.pdf
Anahtar Kelimeler; netsis, 7, CRM, müşteri, erp, b2b
Tanıtım Metni; NETSiS Kanal Yönetimi Modülü; e-ticaret, medya, toptan ve perakende satış ile yan sanayi üretim faaliyetleriniz için en uygun çözümleri size sunuyor. Yanı sıra paket haline getirebileceğiniz hizmetlerin siparişi, satışı ve tahsilâtı için de yüksek bir performans vaat ediyor.
Başlık; Bir detaydan büyük kâr hedefleyen işletmeler için Netsis 7.0