Kanal Yönetimi

Satış Gücünüzü Boşa Harcamayın
Satış gücünüzü mevcut müşterilerinizin siparişlerini toplamak yerine yeni müşteriler kazanmaya odaklamayı düşünür müsünüz? Bayilerinizin "siparişlerimizi internetten girelim" taleplerine ne diyorsunuz?
 
Bu iki sorunun size işaret ettiği temel kavram şudur: "Satış kanallarınızı nasıl daha iyi yönetebilirsiniz?"
NETSiS Kanal Yönetimi Modülü; e-ticaret, medya, toptan ve perakende satış ile yan sanayi üretim faaliyetleriniz için en uygun çözümleri size sunuyor. Yanı sıra paket haline getirebileceğiniz hizmetlerin siparişi, satışı ve tahsilâtı için de yüksek bir performans vaat ediyor. NETSiS, gelişmekte olan B2B pazarında aktif bir oyuncu olarak öne çıkarken özellikle üçüncü parti ürünlerle kıyaslanan tam entegre çalışabilme özelliğine sahip modülleri, çözümleri ve destek ürünleri ile öne çıkıyor.
Bugüne dek geniş bayi ağları ile çalışan ve büyük ürün - fiyat listeleri matrisine sahip çok sayıda firmanın öncelikli tercihi, NETSiS Kanal Yönetimi Modülü oldu. Müşterimiz olan firmalar, esnek ve kullanıcı dostu modüllerimizi özel projelerle kişiselleştirerek çalışma bünyelerine kolayca uyarladı.
B2B modülümüzün başlıca kullanıcıları arasında kitap ve albüm dağıtıcılarını, ecza depolarını, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren yedek parçacıları, gıda üreticilerini ve toptancıları sayabiliriz.
KOBİ veya KOBİ üzeri kapasitede bir işletme iseniz, ölçeklenebilir esnek mimariye sahip B2B modülümüzü NETSiS Standart veya NETSiS Enterprise ile bütünleşik olarak kullanabilirsiniz.
Sihirli Fonksiyonlar İle Tanışın
Pazarlama faaliyetlerinize aşağıda sıraladığımız katkıları sağlamayı garanti eden NETSiS Kanal Yönetimi Modülü'nü yakından tanıyın:
⦁Tanıtım gücünüzü yüzlerce kez artırıp, binlerce kez hızlandırabilirsiniz.
⦁7/24 yayında kalan ve güncelliğini hiç kaybetmeyen dijital yayıncılık alanında faaliyet gösteriyorsanız, sistemin size sunduğu olanaklar sayesinde basılı yayıncılığa göre kıyaslanamayacak kadar ucuz ve hızlı çözümlerden faydalanabilirsiniz.
⦁Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için mesafeleri sıfırlayabilirsiniz.
⦁Kampanya kararlarınızı saat mertebesinde yayına alabilirsiniz.
⦁Sitenize ulaşabildiğiniz her yerden içeriğinizi güncelleyebilirsiniz.
⦁Kullanıcılarınızla daha direkt iletişim kurabilir, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparken sosyal ağlarda otomatik tanıtım yapabilirsiniz.
⦁Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen her işletme, sistem sayesinde potansiyel bayiiniz haline gelebilir.
⦁Sipariş almak için harcadığınız işgücü maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
⦁Sipariş alırken yaptığınız hataları minimize edebilirsiniz.
⦁Bayileriniz, kredi kartlarını kullanarak cari hesaplarına mahsuben size web siteniz üzerinden 7/24 ödeme yapabilir.
⦁Kredi kartı ile ödeme alarak tahsilât performansınızı yükseltebilir, bu yolla tahsilât maliyetlerinizden başarıyla tasarruf edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden gerçekleşen arz (sunum) > sipariş alma > tahsilat süreçlerinizi rahatça icra edebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.
⦁Modülünüzü sadece ürünleriniz için değil; paketlenmiş ve niceliklendirilmiş hizmetleriniz için de kullanabilirsiniz.
⦁Satış sonrası hizmet verebilmek için gereken tüm verileri bayilik başvurusu, sipariş ve faturalama aşamalarında oluşturabilirsiniz.
⦁Satış ve pazarlama gücünüzü optimize edebilir, mevcut ekip büyüklüğünüzü koruyarak çok daha fazla miktarda pazarlama ve satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
⦁B2B'nin size sunduğu raporlama, e-posta ve mesaj sistemleri sayesinde ekiplerinizi ve ekip elemanlarınızı birbiri ile senkronize çalıştırabilirsiniz.
⦁Tasarlayacağınız kampanyalarla stokta şişmiş uygun fiyatlı ürünlerinizi toplu satış yolunu kullanarak eritebilirsiniz.
⦁Mesai günleri ve saatlerinde sipariş verme zorunluluğunu ortadan kaldırarak, bayilerinize 7/24 sipariş verebilme konforu sağlayabilirsiniz.
⦁NETSiS Kanal Yönetimi Modülü size halen B2B hizmeti veren rakiplerinizi yakalama şansı sunarken, henüz B2B hizmeti vermeyen rakiplerinizle arayı açmanızı sağlar.
Teknik Özellikler:
⦁SQL 2012 uyumlu.
⦁Web uygulaması, IIS 7 ve üzeri
⦁Windows XP ve üzeri işletim sistemlerinde çalışabilme özelliği.
⦁Chrome, IE, Firefox, Opera ve Safari gibi tarayıcıların güncel sürümleri ile uyumlu çalışabilme yeteneği.
⦁NETSiS Standart ve NETSiS Enterprise ERP yazılımlarından en az biriyle birlikte entegre çalışabilme yeteneği
⦁MS Office Word, Excel 2003 ve üzeri sürümlere uyumlu rapor benzeri çıktı dosyaları oluşturma
⦁SMTP sunucu üzerinden e-posta desteği
⦁SMS desteği
Destek İstemekten Çekinmeyin
7/24 çalışan bir uygulama kullanmaktan çekiniyorsanız ve satış sonrası destek sizin için ayrı bir öneme sahipse endişelenmeyin: NETSiS Yazılım Destek Merkezi (YDM), ERP danışmanları ile uzaktan erişim yolunu kullanarak taleplerinize mümkün olan en kısa zamanda destek veriyor ve probleminizi çözüyor. Hatta dilerseniz, kullanıyor olduğunuz B2B çözümümüzü ERP danışmanlarımız manuel olarak, üstelik on - line güncelleyebiliyor.
Canlı Demo talebinizi Kurumsal Çözüm Ortaklarımız'a iletebilir, ilgili ekibinizle birlikte, işletmenizde size özel bilgilendirme sunumu talep edebilirsiniz.
Ürünlerimizi daha yakından tanımak ve karar vermenize yardımcı olmak için dilerseniz bizi arayın, dilerseniz biz sizi arayalım. 
 
Anahtar Kelimeler; Kanal, Yönetimi, Satış, Gücü, Bayilik, Bayi, sipariş, bayi, cari, kredi kartı, b2b,b2b,rapor
Tanıtım Metni; NETSiS Kanal Yönetimi Modülü; e-ticaret, medya, toptan ve perakende satış ile yan sanayi üretim faaliyetleriniz için en uygun çözümleri size sunuyor. Yanı sıra paket haline getirebileceğiniz hizmetlerin siparişi, satışı ve tahsilâtı için de yüksek bir performans vaat ediyor.