NetPos Magazacilik Uygulamasi
 
Netsis’in magazacilik uygulamasi NetPos, magacilik sektörüne yeni bir dinamizm getiren çok amaçli otomasyon sistemidir. Sektörün farkli istek ve sorunlarina cevap vermek için özel olarak gelistirilen NetPos; tekstilden kitapevine, züccaciyeden dayanikli tüketim maddelerine, marketlerden cash & carry magazalara kadar birçok farkli htiyaçlara hitap etmektedir. 
 
NetPos, pesin/taksitli satis, kampanya, nakit akisi ve iade kosullari gibi tüm magazacilik uygulamalarinda takip ve uyum avantaji saglar. 
 
NetPos, güvenilir, bütünlesik, tüm ihtiyaçlara yönelik, en ekonomik ve en dogru çözümleri sunar. 
 
NetPos Uygulamalari :
Reyon, Renk, Beden Modülleri
Pc Pos, Bütünlesik PC lerde Kasa uygulamasi
Esnek ve sinirsiz rapor imkani
Otomatik bilgilendirme, magazalar arasi mesajlasma
Magazalar arasi transfer kolayligi
Kisisel Bilgilendirme e-mail, sms, sözlesme, detayli ekstre
Seri takibi destegi
Fis / Fatura / Diger belgeler
Esnek Yapilandirma ile bütünlesik renk, beden, drop, kavala ...
Dizayn edilebilir sözlesme, ekstre, gider pusulasi, kasa makbuzlari
Magaza Karti Destegi
Sinirsiz dövizle çalisabilme
Toptan ve parakende satis destegi
Tüm kredi kartlari uygulama destegi
Online Ödeme tipi / kasa durumu raporu
Franchise uygulama destegi
Hediye puan uygulamalari
Müsteri kisisel detay ve kefil bilgileri
Veri toplama sistemleri ile entegrasyon, depo uygulamalari
Tek magaza / Zincir magaza
Online ve offline çalisma
 
 
 
 
NetPack 
 
NetPack ister ayni, ister farkli lokasyonda olsun birden fazla Netsis sirketi arasinda dosya bazli veri transferi yapilmasini saglar. Aktarim manuel yapilabildigi gibi belirli periyodlarda ftp, e-posta yöntemleri kullanilarak otomatik hale getirilebilir. 
 
Program, triggerlar ile veri depolar ve bu verileri sql cümleleri halinde hedef sirkette çalistirarak data bütünlügünü saglamis olur.
 
 
 
NetFon 
 
Gün içerisinde yogun olarak karsilasilan telefon trafigini daha rahat hale getirmek ve santral çalisanlarinin Netsis te tanimli cari bilgilerine (Adres, Telefon, Fax vb.) ve cari olarak açilmayacak fakat gün içerisinde ulasilmasi gereken kontak bilgilerine ulasmalarini saglayan bir programdir. 
 
Santral çalisanlari Netsis te tanimli tüm telefon bilgilerine aninda erisip, özel kartoteks bilgileri tanimlayip etiket basabilirler ve SMS atabilirler
 
Kabinet 
 
Yedekleme Modülü; MSSQL in herhangi bir araci kullanilmadan, belirli günler ve saatler belirlenerek otomatik yedek alinmasini saglayan programdir. 
 
Birlestirme Modülü; N adet sirket bilgilerini tek bir sirket altinda toplamayi saglayan programdir. Aktarim esnasinda hedef sirket bilgileri silindigi için hedef sirket rapor amaçli kullanilmalidir. Belirlenen periyodlarda aktarim otomatik olarak yapilir. 
 
Data Kopyalama Modülü; Genellikle Notebook kullanan ve ofis disinda offline olarak data bulundurmak isteyen kullanicilar için tasarlanmis bir programdir. Sunucu ve istemci bilgisayar tanimlari yapilarak sunucu üzerinde otomatik yedek alinarak istemci bilgisayara eklenir.
 
NetGaranti
 
Otomobil, motorsiklet, sogutucu, klima, tibbi cihaz, cep telefonu vb. birçok sektörde servis kontrolünü saglayan servis yönetim sistemi.
 
Artik NetGaranti ile servislerinizin yaptigi islemleri takip edebilecek, servis hizmetini verdiginiz ürünlerin üretim ya da kullanim hatalarini analiz edip bu analizlere göre üretimlerinizi yönlendirebileceksiniz.