Netsis kurucusu, Murat IHLAMUR tarafindan yapilan açiklama;

 

Temellerini 2 yil önce attigimiz, Genel Müdür Yardimcilarimiz Göksel Üçer’e ve Timur Turgutlu’ya Genel Müdürlük koltugunu devir etme sürecini tamamladik.

Bu yapilanmamizin is dünyasina örnek olacak bir modelle gelistigine inaniyorum.

Bu süre içinde yeni istiraklerimiz ile birlikte Dünya firmasi olma yolunda önemli mesafeler kat ettik ve bu yolda inançla devam ediyoruz.

 

Deneyimli ekibimiz, genç ve savasçi arkadaslarimiz Netsis’in ana isini büyütmek için yolu açarken, yeni girisimler, yeni isler gelistiriyorlar.

Yine deneyimli ekibimizden bir kismi, is ortaklarimiz olarak bizi çok daha fazla güçlendiriyor. Ailemiz her zamankinden güçlü hale geliyor.

 

Göksel Üçer ve Timur Turgutlu Netsis‘in es genel müdürleri olarak görev yapacaklar. Ayni zamanda, tüm grup sirketler için Göksel Üçer;  teknoloji, tasarim ve üretim, Timur Turgutlu da;  satis ve hizmetler sorumluluklarini alacak. Ben de grubun baskanlik görevine geçiyorum. Bu olusumumuz ile zaman içinde holding yapisina dogru gelisecegiz. Simdiden o yapinin yönetim temellerini de attik. Dolayisi ile CEO  olarak bilinen pozisyonu da simdiden Göksel Üçer ve Timur Turgutlu’nun temsil edeceklerini belirlemis olduk.

 

Bu gelismelerle,  Netsis‘in 19 yillik hayatinda giderek azaltmis oldugum operasyonel rollerimi yeni genel müdürlerimize tamamen devir edip; tüm enerjimle yeni yatirimlar, ortakliklar, grubun genel yönetimi, sizlerle birlikte büyüme stratejileri,  risk yönetimi ve mali  konulara odaklanabilecegim.

 

Netsis olarak Dünya firmasi olmamizda büyük basarilar elde edeceklerine inandigim Göksel ve Timur’un yollari açik olsun, hayirli olsun.

 

Sevgilerimle,

Murat Ihlamur