NETSIS, YÖNEYLEM KONGRESI ANA SPONSORU

 

Her yil Türkiye’de farkli bir üniversite tarafindan gerçeklestirilen YA/EM (Yöneylem Arastirmasi ve Endüstri Mühendisligi) kongresi, bu yil Izmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisligi bölümü tarafindan düzenlendi. 

Üç gün süren kongreye  ana sponsor olarak destek verdik. Paralel salonlarda tüm üniversitelerden katilimcilarin, bilimsel çalismalarini sunduklari kongreye, Türkiye'deki Endüstri ve Istatistik bölümlerinden yaklasik 500 akademisyen katildi. 
Kongreyi degerlendiren Netsis Genel Müdür Yardimcimiz Medi Ventura: “Kongre hem bizim açimizdan hem de katilimcilar açisindan çok renkli geçti. Etkinlikte endüstri mühendislikleri bölüm baskanlari ile tanisma, sohbet ve fikir paylasimi ortamimiz da gerçeklesti. Netsis’ten Timur Turgutlu ile Göksel Üçer de “IS ÇIZELGELEME PROBLEMINE GENETIK ALGORITMA YAKLASIMI: GENETIK ALGORITMA TABANLI BIR ÇIZELGELEME MOTORU TASARLANMASI” isimli bildirilerini sundular. Kongreden son derece olumlu izlenimler aldik. Bize geri dönüslerin de olumlu olacagini düsünüyoruz” dedi.
Etkinligin ilk günü düzenlenen gala yemeginde kongreye desteklerinden dolayi, Netsis Genel Müdürümüz Murat Ihlamur’a birde plaket verildi.

kaynak: netsis