NETSIS GENÇ ENDÜSTRI MÜHENDISLERINE ERP SEMINERI DÜZENLEDI

 

Netsis yazilim ERP deneyimlerini ve çözümlerini düzenledigi bir seminer ile Selçuk Üniversitesi Endüstri Mühendisligi ögrencilerine anlatti.

        S.Ü. Endüstri Mühendisligi Bölümü ve S.Ü. Endüstri Mühendisligi Ögrenci Toplulugunun Netsis ile birlikte organize ettikleri  KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI konulu egitim semineri 1 nisan 2008 Sali günü gerçeklestirildi. Seminerin açilis konusmasi Netsis Ankara Bölge Müdürü Gökhan DERYA tarafindan yapildi. DERYA, konusmasinda dünya ve ülkemiz yazilim sektöründe ERP yazilimlarinin yeri ve önemini vurguladi. Ayrica, Türkiye genelinde giderek artan Netsis kullanicilarinin en önemli beklentilerinden birinin yetismis insan gücü oldugunu belirterek, genç mühendis adaylarina geleceklerine yönelik Netsis konusunda yatirim yapmalari tavsiyesinde bulundu. Özellikle Iç anadolu bölgesinde ERP konusunda yetismis insana büyük ihtiyaç oldugunun altini çizen DERYA, bölüm ögrencilerine yönelik temel egitimler verilmesi konusunda çalismalar yapacaklarinin da müjdesini verdi. Seminere katilimin yüksek olmasi ve ilgi görmesi dikkat çekti.

 Netsis is ortaklari yetkililerininde hazir bulundugu ve yarim gün süren egitim seminerinde, daha sonra katilimcilara Netsis yazilimlari tanitildi. Netsis uzmanlari tarafindan ERP fonksiyonlari hakkinda detayli bilgiler verildi.